Michal Skořepa

Působil jako Ježíš a Jidáš v rockové opeře Jesus Christ Superstar v Hudebním Divadle Karlín a jako Enjolras v muzikálu Bídníci.

Má v současnosti vlastní sólový projekt Pan Lynx .

Působil jako host na několika koncertech Pražského Výběru (O2 Arena, Fórum Karlín, atd…), byl frontmanem (kytara/zpěv) rockové kapely Stroy, se kterou točil desky v USA. Jako hudební producent spolupracuje s mnoha kapelami včetně Wohnout a Kabát.

David Uličník

Jeho jasný tenor se s lehkostí pohybuje v jazzu, v pop music, muzikálu i v klasické hudbě. <web> Dvacet let byl členem vokální senzace 4TET Jiřího Korna.

Třikrát byl nominován na divadelní cenu Thálie – Jean Valjean / Bídníci, John / Miss Saigon a žalobce Tinvil / Antoinetta – královna Francie. Podílel na mezinárodním nastudování jevištního oratoria The Mass (Mše). V Hudebním divadle Karlín se představil jako Tony ve West Side Story, nebo v titulní roli opery Candide ve Státni opeře Praha. Z dalších muzikálových rolí připomeňme alespoň tyto: Steven / Dracula, Cosimo di Medici / Galileo, Marcus Antonius a Octavian / Kleopatra, Juan Peron / Evita, Hiram a Paul / Hair (Vlasy)Na technice zpěvu pracoval osm let s mezinárodně uznávanou profesorkou Martou Boháčovou. Vystupoval jako host na koncertech Heleny Vondráčkové a jako host velkého vánočního turné operní divy Evy Urbanové, spolupracuje s houslovým virtuosem Jaroslavem Svěceným. Vytvořil koncertní sérii Tenor bez fraku, z níž vzniklo i stejnojmenné živé DVD. Vydal sólové album Hladina zvlněná. Hostuje s několika orchestry a Big Bandy.

V roce 2020 vytvořil recitál složený z písní, básní a citátů legendárního písničkáře Karla Kryla s názvem „Dialogy s Krylem“ s nímž koncertuje u nás i na Slovensku.

V roce 2022 vytvořil nový sólový projekt, jehož obsahem jsou koncerty a programy v originálním pojetí výběru hudebních témat a skladeb pod společným názvem ORCHESTRION.

Jiří Jirsa

Profesionálním hudebníkem je od roku 1987. Hrál v kapelách Prototyp (Dalibor Janda )  1991-2013      SLS (Lešek Semelka) 1994-1998  a  2009-2010 Apollo Band

( Petr Spálený)   2001-  dodnes      Stanislav Hložek  2015-dodnes    Jaroslav Uhlíř    2016-2019     Merlin (Dan Horyna)  1993-1997    Maximum  1989- 1990    Benefit 2000   Mistral  1983-1990  Arena  1987-1990    Ilona Csáková  2008    Heidi Janků   1994-1998     Iveta Bartošová

2013  – -2014    Fredy Bittner Band   1985-dodnes  a další.

František Raba

Po absolvování pražské Státní konzervatoře v r. 1987 u profesora Václava Fuky působil v Pražském symfonickém orchestru FOK. Nahrával i koncertoval se soubory Nerez, Caribe Jazz Quintet, Golem, Karel Gott Band, TOČR, SOČR i s Orchestrem Karla Vlacha. Spolupracoval s Rudolfem Roklem, Ivanem Králem, Radimem Hladikem, Barbarou Montgomery, Petrem Cardarelli, Bennym Baileym, Bobbym Shewem, Jamesem Morissonem a mnoha dalšími.
Účinkoval v muzikálech Jesus Christ Superstar, Evita, Cats. Nahrál hudbu pro muzikály Pomáda, Kleopatra, Tři mušketýři nebo Rebelové.
V roce 1998 založil společně se Zuzanou Navarovou skupinu KOA. Dalším jeho projektem byla skupina Camael, která hrála tzv. World music. Spolupracuje s Českým klarinetovým kvartetem a se Škampovo kvartetem. Je poducentem CD Zuzany Navarové, Jitky Zelenkové, Radůzy, KOA, Camael, Work,Shop&More a dalších.

Petr Freund 

Studoval hru na varhany u prof. Bohumíra Rabase (na Soutěži mladých varhaníků v Opavě získal v letech 1988 a 1990 třetí a druhou cenu) a později absolvoval Konzervatoř Jaroslava Ježka u prof. Zdeňka Páleníčka. Jako profesionální hudebník začínal na folkové scéně, několik let koncertoval a nahrával především s Jaromírem Nohavicou a Karlem Plíhalem. Od konce devadesátých let spolupracuje s Marií Rottrovou, nejprve na komorních recitálech jen s doprovodem klavíru, poté i se skupinami Neřež a Flamingo. Hraje také se Septetem plus, Orchestrem Karla Vlacha a Velkým Orchestrem Paláce Žofín, se kterými doprovázel většinu předních českých zpěváků a zpěvaček od Karla Gotta po Evu Urbanovou.

Stanislav Jelínek

Na české hudební scéně působí od r. 1983 a od té doby spolupracuje s předními interprety a osobnostmi rockové i populární hudby.

Tóny jeho kytary můžete slyšet z mnoha nahrávek a koncertních pódií (rock opera Jesus Christ Superstar).