Jaroslav Břeský – V roce 2010 byl pozván do švýcarského Montreux na festival pro Mercuryho fanoušky. V únoru 2015 se osobně setkal se zbývajícími členy skupiny Queen. Vystupoval na akci pořádané vedením skupiny Queen u příležitosti Mercuryho nedožitých sedmdesátin ve švýcarském Montreux. Toto vystoupení zaujalo i kytaristu skupiny Queen Briana Maye, který ho propagoval i na svém oficiálním facebookovém profilu. V letech 2016 a 2017 zpíval ve velkém sále paláce  Lucerna na počest Freddieho Mercuryho v rámci turné České hvězdy zpívaj Queen. Česká televize  natočila o Jaroslavovi medailonek do pořadu Gejzír. V TV jste jej dále mohli vidět ve VIP zprávách a Top Star Magazínu (TV Prima), Poslední zhasne (TV Relax), Snídaně s Novou (TV Nova). Dobré ráno (Česká televize)

 

Stanislav Jelínek – Na české hudební scéně působí od r.1983 a od té doby spolupracuje s předními interprety a osobnostmi rockové i populární hudby (Kamil Střihavka, Vilém Čok, Pražský Výběr, Michael Kocáb, Michal Pavlíček, Lucie Bílá, Petr Spálený, Dan Bárta, Petr Malásek, Petr Kolář, Darina Rolincová, Iveta Bartošová, Michal David, Helena Vondráčková, Marta Kubišová, Rudolf Rokl, Václav Neckář, Karel Černoch, Jiří Korn, Peter Dvorský, Karel Gott, Jakub Smolík, …) Tóny jeho kytary můžete slyšet z mnoha nahrávek a  koncertních pódií, ale i z několika televizních seriálů, filmů, hudebních pořadů (např. Na Kloboučku) nebo z živých provedení a záznamů českých verzí světových muzikálů, např. Jesus Christ Superstar, Hair, Evita a Cats.

 

Jiří Jirsa – Profesionálním hudebníkem je od roku 1987. Spolupracoval s Daliborem Jandou, Heidi Janků, Leškem Semelkou, Danem Horynou, Ilonou Csákovou, Petrem Spáleným, Standou Hložkem, Ivetou Bartošovou, Věrou Špinarovou a dalšími.

 

 

 

 

František Raba – Po absolvování pražské Státní konzervatoře v r. 1987 u profesora Václava Fuky působil v Pražském symfonickém orchestru FOK. Nahrával i koncertoval se soubory Nerez, Caribe Jazz Quintet, Golem, Karel Gott Band, TOČR, SOČR i s Orchestrem Karla Vlacha. Spolupracoval s Rudolfem Roklem, Ivanem Králem, Radimem Hladikem, Barbarou Montgomery, Petrem Cardarelli, Bennym Baileym, Bobbym Shewem, Jamesem Morissonem a mnoha dalšími.
Účinkoval v muzikálech Jesus Christ Superstar, Evita, Cats. Nahrál hudbu pro muzikály Pomáda, Kleopatra, Tři mušketýři nebo Rebelové.
V roce 1998 založil společně se Zuzanou Navarovou skupinu KOA. Dalším jeho projektem byla skupina Camael, která hrála tzv. World music. Spolupracuje s Českým klarinetovým kvartetem a se Škampovo kvartetem. Je poducentem CD Zuzany Navarové, Jitky Zelenkové, Radůzy, KOA, Camael, Work,Shop&More a dalších.                                                                                

Petr Freund – Studoval hru na varhany u prof. Bohumíra Rabase (na Soutěži mladých varhaníků v Opavě získal v letech 1988 a 1990 třetí a druhou cenu) a později absolvoval Konzervatoř Jaroslava Ježka u prof. Zdeňka Páleníčka. Jako profesionální hudebník začínal na folkové scéně, několik let koncertoval a nahrával především s Jaromírem Nohavicou a Karlem Plíhalem. Od konce devadesátých let spolupracuje s Marií Rottrovou, nejprve na komorních recitálech jen s doprovodem klavíru, poté i se skupinami Neřež a Flamingo. Hraje také se Septetem plus, Orchestrem Karla Vlacha a Velkým Orchestrem Paláce Žofín, se
kterými doprovázel většinu předních českých zpěváků a zpěvaček od Karla Gotta po Evu Urbanovou.